Рівні, які ти можеш освоїти на наших курсах:

Польська мова для початківців: рівень А1 (з нуля) з елементами А2

“Що дає вивчення польської мови на рівні А1”
Рівень польської мови А1 є початковим рівнем. Студенти-початківці приступають до вивчення польської мови «з нуля». По закінченню рівня А1 з елементами А2, ви оволодієте теоретичними знаннями, вмітимете читати легкі тексти, а також, набуваючи практичних навичок, зможете розуміти і підтримувати розмови з співрозмовниками, які розмовляють не дуже швидко.

 

Польська мова «базова»: рівень А2 з елементами В1

“Що дає вивчення польської мови на рівні А2”

Рівень польської мови А2 – це рівень для тих, хто вже має початковий рівень польської мови. Для того, щоб приступити до занять рівня А2, необхідно мати добрі знання попереднього початкового рівня (А1).На лекціях удосконалюється граматика, зростає словниковий запас і практикується глибше навичка розмовної мови. Після закінчення рівня А2 з елементами В1, Ви будете досить легко читати польські тексти середнього рівня складності, грамотно писати листи, легше та впевненіше спілкуватися.

Польська мова «середня»: рівень В1-В2

“Що дає вивчення польської мови на рівні В1-В2”

Рівень польської мови В1 – цей рівень можливий для навчання вже володіючим польською мовою на рівні не менше А2.

На рівнях В1-В2, пізнаючи все більше польську мову, Ви розширите тематики та вдосконалите свої знання польської настільки глибоко, що це дозволить вам після закінчення рівня легко сприймати та розуміти інформацію з різних джерел: співрозмовника, радіо, телебачення чи інтернету.

Розмовний клуб із носіями мови

«Що дає розмовний клуб із носієм мови»

Наш розмовний клуб – це унікальний проект для наших студентів. Під час занять цього клубу учасники легко переступають мовний бар’єр і невимушено спілкуються в дружній обстановці, яку створюють носії мови.Також, надається можливість повторення/вивчення граматики, у тематичних клубах з граматики. 

Наші носії мови – досвідчені експерти та Ваші надійні помічники у виборі Європейського майбутнього, вивчення та вдосконалення польської мови.

Наші досягнення:

Ми раді повідомити, що багато наших студентів успішно склали вступні іспити з польської мови та зуміли вступити до університетів у Польщі.

Наші курси польської мови надають учням необхідні навички та знання, щоб змогти подолати вступні іспити та вільно спілкуватись на польській мові. Ми прагнемо підготувати наших студентів до реальних ситуацій, які можуть виникнути під час навчання в Польщі, та надаємо практичні знання, що стосуються академічного та повсякденного мовлення.

Ми горді тим, що наші учні змогли успішно скласти вступні іспити та вступити до університетів. Це свідчить про високу якість наших курсів та ефективність нашої методики. Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм успіху у майбутньому навчанні та професійному житті.

group of people using laptop computer

Ціни курсів:

Offline

Ранок: ПН-СР-ПТ – 09:00 – 12:00

Вечір: ВТ-ЧТ-СБ – 18:00 – 21:00

4000грн/місяць
*оплата можлива готівкою або по реквізитам

Online

Ранок: ВТ-ЧТ-СБ – 09:00 – 12:00

Вечір: ПН-СР-ПТ – 18:00 – 21:00

4000грн/місяць
*оплата можлива готівкою або по реквізитам